ثبت نام در وبینار «چگونه به مشتریان لجباز، بیمه عمر بفروشیم؟!!!» آغاز شد... اطلاعات بیشتر و ثبت نام...

Arrow up
Arrow down
Google+
Bm
ورود اعضاء

ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار
پرینت

درباره ما

مدیر سایت   .   درباره ما

ما در بیمه مارکتینگ به این قانون باور داریم که اگر شما کاری کنید که مردم، بیمه عمر پیشنهادی تان را وسیله ای تضمین شده و مطمئن برای رسیدن به خواسته های شان (که یک زندگی عالیست) قلمداد کنند، درنهایت شما نیز به خواسته های تان (که فروش و درآمد عالیست) خواهید رسید.

همچنین باور داریم که اگر ما نیز به شما کمک کنیم تا به خواسته های تان برسید، درنهایت خودمان هم به خواسته های مان خواهیم رسید.

روش ما برای تحقق بخشیدن به این باور، ارائه جدیدترین راهکارها، متدها و تکنیکهای فروشندگی و بازاریابی بیمه های عمر ویژه بازار ایران به نمایندگان، کارگزاران و بازاریابان بیمه در سراسر کشور است.

تمامی مقالات، ویدیوها، پادکستها، محصولات و پکیج های آموزشی، و کارگاهها و سمینارهای بیمه مارکتینگ، در راستای اهداف فوق تولید و ارائه می گردند.

*********************************************************

وبسایت آموزشی بیمه مارکتینگ؛ برترین متدها و روش‌های بازاریابی و فروش بیمه را در اختیار شما گذاشته و درکنار آن، به شما راهکارهای همه جانبه‌ای را چه در زمینه‌های تکنیکی و فنی فروش بیمه‌نامه و چه در زمینه آموزش اصول موفقیت فردی و اجتماعی می‌اموزد تا به‌واسطه آن، بتوانید به سطحی از رفاه مادی و آرامش ذهنی که به‌عنوان یک بیمه‌گر، لایق داشتن آن هستید دست یابید.

من حامد عسگری هستم؛ و با کمک تیم بیمه‌مارکتینگ به شما کمک می‌کنم تا سریع‌تر از آنچه تاکنون حتی تصورش را هم نمی‌کردید، به اهداف‌تان دست یابید. من این‌کار را فقط از سر اشتیاق و علاقه شخصی انجام نمی‌دهم، این کار، حرفه و شغل من است. شغلی که برای من و تیم من، سراسر آکنده از موفقیت‌های پی در پی است. 

شما در بیمه‌مارکتینگ چیزی فراتر و بیش از چند مقاله و تکنیک برای فروش بیشتر بیمه‌نامه‌هایتان یاد خواهید گرفت. اینجا عشق ورزیدن به شغل‌تان، به مردم و به زندگی را می‌آموزید. هدف ما ار راه‌اندازی این وبسایت، رساندن شما به قله‌های بلند موفقیت است که شاید خیلی‌ها تاکنون حتی قادر به دیدن این قله هم نبوده‌‌اند؛ چه رسد به فتح آن! رسیدن به چنین جایگاهی، فقط با مطالعه چند مقاله در رابطه با روش‌های فروش و بازاریابی بیمه امکان‌پذیر نیست. قدم اول برای شروع این راه دراز و پرچالش، این است که شما بیاموزید که چگونه خود را برای رسیدن به موفقیت، از اول برنامه‌ریزی کنید. بنابراین، مقالات آموزش فروش و محصولات آموزشی در زمینه تکنیکها و روش‌های فروش انواع بیمه‌نامه، فقط یک بخش از وظیفه و رسالت بیمه‌مارکتینگ را در برابر رساندن شما به موفقیت واقعی تشکیل می‌دهد.

در راستای رسیدن به این هدف بزرگ، ما چهار سرمشق اصلی را سرلوحه کار خود قرار داده‌ایم:

1. مأموریت ما...  کمک به شما برای اینکه به خانواده‌های با درآمد متوسط، صادقانه کمک کنید تا سرمایه‌هایشان را به‌طور عاقلانه‌ای برای ساختن آینده‌شان ذخیره، خرج، سرمایه‌گذاری و بیمه کنند تا در نهایت، به استقلال مالی برسند و اینجاست که شما به‌عنوان یک بیمه‌گرِ مورد اعتماد و احترام، در زمینه تجارت خودتان شناخته خواهید شد.

2. هدف ما...  کمک به ایجاد تغییرات مثبت در "صنعت بیمه و سرمایه‌گذاری" برای تبدیل آن به یک حرفه قابل اعتماد و مورد احترام؛ آنطور که باید باشد. این باعث می‌شود تا شما به‌عنوان یک بیمه‌گر به آن زندگی که می‌خواهید و لایق آن هستید دست پیدا کنید.

3. فلسفه ما...  این است که اگر شما به مردم برای داشتن آنچه که می‌خواهند، کمک کنید، آنها نیز به شما برای داشتن چیزهایی که می‌خواهید، کمک خواهند کرد.

4. رسالت ما...  اول، ارتقای سطح دانش و معلومات شما در زمینه بازاریابی و فروش بیمه و دوم، تغییر نظام باورهای شما نسبت به خودتان و شغل‌تان (چراکه باور داریم که برای داشتن چیزهایی که تابه‌حال نداشته‌ایم باید تبدیل به کسی بشویم که تابه‌حال نبوده‌ایم...)

درواقع، مباحث و آموزش‌های موجود در وبسایت بیمه‌مارکتینگ، به دو دسته کلی تقسیم می‌شوند:

دسته اول:  مقالات و محصولات آموزشی با موضوع تخصصی بازاریابی و فروش بیمه؛ و دسته دوم: مقالات و آموزش‌هایی در رابطه با اصول خودسازی، خودشناسی، فروش به خود، برنامه‌ریزی درونی و اصول پایه موفقیت فردی و اجتماعی. 

علاوه بر همه اینها، بخش‌های متنوعی در سایت قرار داده‌ایم که شما می‌توانید به‌کمک آنها از آخرین روش‌ها و تکنیکهای علمی و عملی در زمینه فروش بیمه‌نامه نهایت بهره را ببرید. برخی از این بخش‌ها عبارتند از:

1. وبلاگ مقالات آموزشی: ارائه برترین مقالات آموزش تخصصی با موضوع فروش و بازاریابی بیمه

2. کالج بازاریابی بیمه‌مارکتینگ: ارائه دروس طبقه‌بندی شده با موضوع اصول و مفاهیم پایه بازاریابی در بیمه

3. محصولات آموزشی: ارائه برترین محصولات آموزش فروش و بازاریابی بیمه در قالب کتابهای PDF، فایل‌های صوتی MP3، و CD های آموزشی

4. از بیمه‌گری تا توانگری: ارائه برترین تکنیکهای کاربردی NLP در راستای اصلاح خط‌مشی فروشندگی در حوزه بیمه

5. کلاسهای آموزش آنلاین (WEBINAR): برگزاری کلاسها، کارگاهها و سمینارهای آموزشی به صورت آنلاین با امکان تعامل و گفتگو بین تمامی شرکت کنندگان در وبینارها

6. مجله تخصصی بیمه‌مارکتینگ: انتشار اولین و تنها مجله تخصصی با موضوع آموزش بازاریابی بیمه در کشور

7. دپارتمان طراحی وب ویژه نمایندگان بیمه: طراحی وبسایتهای حرفه ای مطابق با نیازهای نمایندگان و فروشندگان بیمه

8. برگزاری سمینارها و همایشهای بیمه ای: بیمه مارکتینگ افتخار دارد تا با استفاده از حضور اساتید و سخنرانان برجسته آموزش بازاریابی و فروش بیمه در کشور، برترین و با کیفیت ترین همایشها و سمینارهای تخصصی بازاریابی بیمه را برگزار نماید.

و بسیاری امکانات آموزشی دیگر...

 

دانلود رزومه و پروپوزال گروه آموزشی بیمه مارکتینگ

 

معرفی اعضای اصلی گروه آموزشی بیمه‌مارکتینگ:

h.asgari

 

 

 حامد عسگری

مدیر و مؤسس گروه آموزشی بیمه مارکتینگ

 

 

 

مدرک مدیریت فنی بیمه از دانشگاه ITCC انگلستان:

  

.......................................................................

dd.dorbakhsh-pic-1

 

 

    دیبا دُربخش

  مدیر داخلی دفتر گروه آموزشی بیمه مارکتینگ/پشتیبانی فروش محصولات

 

 

hooman-pic1

 

 

   هومن عسکری

  مدیر دپارتمان طراحی وب / WebMaster بیمه مارکتینگ / پشتیبانی فنی سایت / اولین طراح وب ایرانی دارای بج نقره ای از مؤسسه بین المللی Themeforest 

 

 

تمام امید و آرزوی قلبی ما، رساندن شما به جایگاهی در خور شأن و شخصیت یک بیمه‌گر قابل احترام و مورد اعتماد در جامعه و در نتیجه، دست‌یابی به موفقیت‌های روز افزون در زمینه‌های مالی و رشد فردی شماست. امیدواریم که با ارسال نظرات و پیشنهادات خود، ما را در راستای بهبود روش‌ها و سطح کیفی و کمی عملکرمان یاری رسانید. 

 با تقدیم احترام

 

bimehmarketing-logo